LANGUAGE:
  • Nederlands
  • English
  • Medewerkers

    Met welke medewerkers wilt u in contact komen?

    Wie kunt u bereiken voor vragen, bestellingen van onderdelen of offertes? Benieuwd naar de persoon met wie u zaken doet? Maak hier kennis met de medewerkers van Sandfirden Technics!

    Management


    BartBakker

    Bart Bakker

    Directeur
    +31 (0)227 513621
    +31 (0)6 2292 9621
    bart.bakker@sandfirden.nl
    V-card



    René Groen

    Financieel Directeur
    +31 (0)227 513640
    +31 (0)6 5324 7432
    r.groen@sandfirden.nl
    V-card

    Verkoop


    ErikdeWit

    Erik de Wit
    Verkoop Directeur
    +31 (0)227 513612
    +31 (0)6 2244 2208
    e.dewit@sandfirden.nl
    V-card

    JesseKolk

    Jesse Pieter Kolk
    Account Manager Maritiem
    +31 (0)227 513613
    +31 (0)6 2221 1592
    jp.kolk@sandfirden.nl
    V-card

    Roland Louwsma
    Account Manager Industrie
    +31 (0)227 513623
    +31 (0)6 5129 3741
    r.louwsma@sandfirden.nl
    V-card

    John Oudkerk
    Verkoop ondersteuning (binnendienst)
    Account Manager Visserij
    +31 (0)227 513624
    +31 (0)6 5129 3981
    j.oudkerk@sandfirden.nl
    V-card

    Willem Noor
    Account Manager Thordon
    +31 (0)227 513616
    +31 (0)6 1594 8761
    w.noor@sandfirden.nl
    V-card

    ChrisKuut

    Chris Kuut
    Verkoop ondersteuning Thordon (binnendienst)
    +31 (0)227 513622
    c.kuut@sandfirden.nl
    V-card

    Irma Vos
    Secretaresse
    +31 (0)227 513650
    i.vos@sandfirden.nl
    V-card

    Verkoop onderdelen


    AntondeVries

    Anton de Vries
    Hoofd verkoop onderdelen
    +31 (0)227 513635
    a.devries@sandfirden.nl
    V-card

    Matthias de Vries
    Verkoper onderdelen
    +31 (0)227 513659
    m.devries@sandfirden.nl
    V-card

    Gaeonn Meyer
    Verkoper onderdelen
    +31 (0)227 513632
    g.meyer@sandfirden.nl
    V-card

    André Doets
    Verkoper onderdelen
    +31 (0)227 513634
    a.doets@sandfirden.nl
    V-card

    Joost Glim
    Verkoper onderdelen
    +31 (0)227 513633
    j.glim@sandfirden.nl
    V-card

    Service


    Harry Jasper
    Hoofd service
    +31 (0)227 513630
    +31 (0)6 5129 3754
    h.jasper@sandfirden.nl
    V-card

    Maikel Kooij
    Service coördinator
    +31 (0)227 513627
    +31 (0)6 4606 7598
    m.kooij@sandfirden.nl
    V-card

    Projecten


    Aart Vijfvinkel
    Directeur productie
    +31 (0)227 513649
    a.vijfvinkel@sandfirden.nl
    V-card

    Peter Meijer
    Project Coördinator
    +31 (0)227 513620
    p.meijer@sandfirden.nl
    V-card

    Raymond van Huut
    Project Coördinator
    +31 (0)227 513625
    r.vanhuut@sandfirden.nl
    V-card

    Annemarie Veenstra
    Secretaresse
    +31 (0)227 513610
    a.veenstra@sandfirden.nl
    V-card

    Garantie


    Gunnar Hoting
    Garantie coördinator
    +31 (0)227 513631
    +31 (0)6 5323 1807
    g.hoting@sandfirden.nl
    V-card

    Constructie


    Cees Weel
    Hoofd constructie
    +31 (0)227 513637
    +31 (0)6 52786549
    c.weel@sandfirden.nl
    V-card

    Training en support


    Jurjen Jellema
    Product Support / Training Coördinator
    +31 (0)227 513619
    +31 (0)6 5142 6403
    j.jellema@sandfirden.nl
    V-card

    Ontwikkeling


    Jack Jeroen Lont
    Technisch Directeur
    +31 (0)227 513611
    j.lont@sandfirden.nl
    V-card

    Inkoop


    Mark Westerlaken
    Hoofd inkoop
    +31 (0)227 513644
    m.westerlaken@sandfirden.nl
    V-card

    Dirk Kerkhof
    Inkoper
    31 (0)227 513643
    d.kerkhof@sandfirden.nl
    V-card

    Administratie / ICT




    René Groen

    Financieel Directeur
    +31 (0)227 513640
    +31 (0)6 5324 7432
    r.groen@sandfirden.nl
    V-card

    Jacob Ursem
    Administratie / ICT manager
    +31 (0)227 513642
    j.ursem@sandfirden.nl
    V-card

    Marja Metselaar
    Crediteuren administratie
    +31 (0)227 513641
    m.metselaar@sandfirden.nl
    V-card

    P&O


    Kor de Vries
    P&O manager
    +31 (0)227 513646
    k.devries@sandfirden.nl
    V-card

    Secretariaat


    Sandra Mertens
    Secretaresse/receptioniste
    +31 (0)227 513613
    s.mertens@sandfirden.nl
    V-card

     


    Katrina van Oeffelen
    Secretaresse/receptioniste
    +31 (0)227 513613
    k.vanoeffelen@sandfirden.nl
    V-card